Vyšetření školní zralosti, doporučení k odkladu školní docházky

Vážení rodiče, 

pokud uvažujete o odkladu školní docházky u svého dítěte je potřeba, aby jste se objednali na vyšetření do Pedagogicko-psychologické poradny. 

Více informací níže.

 

Vyšetření školních zralostí budou v našem zařízení (PPP - Veselská 35/43, 591 01 Žďár nad Sázavou) probíhat v průběhu února-dubna 2023. Pokud rodiče zvažují odklad školní docházky (nebo předčasný nástup do ZŠ), prosíme, aby se k vyšetření objednali nejpozději do 31.1.2023. Při objednání po tomto termínu nemůžeme zaručit vystavení doporučení do termínu zápisu.

Preferujeme objednání e-mailem na adrese poradnazr@pppaspcvysocina.cz. Vhodné je zaslat vyplněný formulář  Žádost o vyšetření, který je k dispozici na našich webových stránkách www.pppaspcvysocina.cz, v sekci "Dokumenty".  Údaje, které potřebujeme k objednání jsou:  jméno a příjmení rodiče, jméno a příjmení dítěte, datum narození dítěte, adresa (trvalá, korespondenční), telefonický a e-mailový kontakt a mateřská škola, kterou dítě navštěvuje.


letak-pro-rodice-objednani-do-PPP.pdf