Vyšetření školní zralosti, doporučení k odkladu školní docházky

Vážení rodiče, 

pokud uvažujete o odkladu školní docházky u svého dítěte je potřeba, aby jste se objednali na vyšetření do Pedagogicko-psychologické poradny. 

Více informací níže.

Vyšetření školních zralostí budou probíhat v PPP - Veselská 35/43, 591 01 Žďár nad Sázavou v průběhu února-dubna 2024. Pokud zvažujete odklad školní docházky (nebo předčasný nástup do ZŠ), prosíme, aby se k vyšetření objednali nejpozději do 31.1.2024. Při objednání po tomto termínu nemůžeme zaručit vystavení doporučení do termínu zápisu.

Preferujeme objednání e-mailem na adrese poradnazr@pppaspcvysocina.cz. Vhodné je zaslat vyplněný formulář  Žádost o vyšetření, který je k dispozici na našich webových stránkách www.pppaspcvysocina.cz, v sekci "Dokumenty".  Údaje, které potřebujeme k objednání jsou:  jméno a příjmení rodiče, jméno a příjmení dítěte, datum narození dítěte, adresa (trvalá, korespondenční), telefonický a e-mailový kontakt a mateřská škola, kterou dítě navštěvuje.


skolni-zralost-vysetreni