Co potřebuje dítě do školky

Co potřebuje dítě do školky?

Pohodlný oděv do třídy (tričko, tepláky, holčičky popř. sukýnku na gumu) - malujeme, cvičíme, zpíváme, hrajeme si na koberci, stolujeme, sami se svlékáme a oblékáme při použití toalety.

Bačkorky s pevnou patou (zakázané jsou pantofle, crocsy).

Další oděv pro pobyt venku oblečení s ohledem na počasí a roční období na sport, do pískoviště ( volte oděv takový, který si dítě může ušpinit).

Holínky podepsané můžete nechat v polici v šatně.

Pyžamko (1x za 14 dnů si ho nosí děti domů vyprat - vždy v pátek, nezapomeňte ho v pondělí zase přinést :-)).

Náhradní oděv do pytlíku v šatně (pro případ polití při stravování, kreslení, eventuálně pomočení, neboť nehoda se může stát.

Hrneček keramický či porcelánový hrneček (za účelem dodržování pitného režimu v průběhu dne). Nevhodný je plastový.

Na celý školní rok vybíráme hygienické potřeby

1 tekuté mýdlo, 4 ks toaletního papíru, 1 krabičku papírových kapesníků a 1 balení papírových kapesníků.

DěkujemeVložte svůj text...